top of page

Gürcüce

Hintçe 

Hırvatça

Hollandaca 

İngilizce 

Almanca 

Arapça 

Azerice 

Arnavutça 

Boşnakça 

Bulgarca 

Çekçe

Çince

Danca

Ermenice 

Estonca

Farsça 

Fince 

Flemenkçe 

Fransızca

İbranice

İspanyolca 

İsveçce 

İtalyanca 

Japonca 

Kazakça 

Kırgızca 

Korece 

Latince 

Lehçe 

Letonyaca 

Litvanyaca

Macarca 

Moğolca 

Moldovca 

Norveççe 

Osmanlıca 

Özbekçe 

Portekizce 

Rumence

Rusça 

Sırpça 

Slovakça 

Tacikçe

Türkmence

Ukraynaca

Uygurca

Yunanca

TERCÜMANLIK HİZMETLERİ

Belkadil Uluslarası Çeviri ve Yabancı Dil Ofisi

Yeminli ve Noter Onaylı Tercüme                   *Çerkezköy bölgesine planlı işlem

Belkadil, resmi, ticari ve hukuki çalışma alanında; hizmet verdiği tüm resmi dillerde yeminli çeviri ve noter onaylı tercüme ve profesyonel yabancı dil hizmeti vermektedir.

İş sözleşmelerinizde ve projelerinizde, yapmış olduğunuz çalışmaların ciddiyetini ve sorumluluğunu üstlenerek proje koordinatörlerimizle yazılı ve sözlü profesyonel çeviri yönetimi sunulmaktadır.

Yazılı çeviri işlemleri kapsamında içerikler; 

Resmi, hukuki, ticari ve teknik çalışma alanlarına ayrılarak, metin içerik çevirisi ve son okuma yapılarak yeminli tercümanlar tarafından hazırlanmaktadır.

Yurtdışı belge işlemleri kapsamında;  tasdikli yeminli çeviri, noter onaylı tercüme ve apostil onayları yapılmaktadır. ​

*Yurtdışına giden veya gelen belgelerin, hukuki olarak uluslararası geçerliliğinin sağlanması kapsamında bilgilendirmeler yapılmaktadır.

 

İthalat, ihracat, gümrük işlemleri ve lojistik konularında tecrübeli , yüksek yabancı dil bilgisine sahip uzman kadromuzla, desteklediğimiz firmaların ticari belgeleri, ihale dosyaları, sözleşme ve şartnameleri, lojistik ve gümrük belgeleri tercüme işlemlerini başarılı bir şekilde yürütmekteyiz.

Belkadil, sözlü ve yazılı çeviri alanındaki çalışmalarında, yabancı dil bilgi ve tecrübelerini etkili ve güvenli şekilde kullanmaktadır. Güvenilir kaynaklar kullanmakla beraber, çeviri ve yabancı dil alanında çalışan tüm personel ve iş ortakları ile  “gizlilik sözleşmesi” yapmaktadır.  Veri güvenliği ön planda tutulmaktadır.

İmza Sirküleri, İdari Şartname, İrsaliye, Fatura Çevirileri, İş Yazışmaları, Kira Sözleşmesi, Sigorta Poliçesi, Analiz Sertifikası, ATA Karnesi, ATR Belgesi, Menşei Şahadetnamesi, Gümrük Beyannamesi, Çeki Listesi, Alım Satım Sözleşmesi, Bayilik Sözleşmesi, Lisans Sözleşmesi, Distribütörlük Sözleşmesi, Kredi Sözleşmesi, CE Belgesi, ISO Belgesi, TÜV Sertifikaları, Kalite Sertifikası, Uygunluk Sertifikası, Üretici Sertifikası, Yetkilendirme Belgesi, Yeterlilik Belgesi, Şirket Ana Sözleşmesi, Yönetim Kurulu Kararı, Nakit Akış Tablosu, Satış Raporu, Teminat Mektubu.

Ticari Dökümanlar, Gümrük Belgeleri,  Sözleşmeler, Teklifler, Bankacılık, Finans işlemleri, Uluslararası Taahhütler, İhaleler, Toplantı Tutanakları, Raporlar, Fizibiliteler, Araştırmalar gibi her türlü ticari belge ve yazışmalarınız için kalite ve hız ön planda tutularak uzman mütercimlerimizce istediğiniz dillere çevrilmektedir.

Vekaletnameler, muvafakatnameler, hak ediliş raporları, proje metinleri, fizibilite raporları, bilançolar, mali müşavirlik raporları, muhasebe bilgileri, ihale şartnameleri, kredi anlaşmaları, kredi teminat mektupları, uluslararası anlaşmalar, apostiller, resmi ve ticari sicil gazeteleri, tebliğler, beyannameler, temsilcilik, distribütörlük yetki belgeleri ve sözleşmeleri, patent sözleşmeleri, AT ile ilgili dökümanlar, gümrük evrakları, her türlü finans dökümanları için tercüme hizmeti sunmaktayız

bottom of page