top of page

Gürcüce

Hintçe 

Hırvatça

Hollandaca 

İngilizce 

Almanca 

Arapça 

Azerice 

Arnavutça 

Boşnakça 

Bulgarca 

Çekçe

Çince

Danca

Ermenice 

Estonca

Farsça 

Fince 

Flemenkçe 

Fransızca

İbranice

İspanyolca 

İsveçce 

İtalyanca 

Japonca 

Kazakça 

Kırgızca 

Korece 

Latince 

Lehçe 

Letonyaca 

Litvanyaca

Macarca 

Moğolca 

Moldovca 

Norveççe 

Osmanlıca 

Özbekçe 

Portekizce 

Rumence

Rusça 

Sırpça 

Slovakça 

Tacikçe

Türkmence

Ukraynaca

Uygurca

Yunanca

TERCÜMANLIK HİZMETLERİ
İŞ TOPLANTISI SÖZLÜ TERCÜME

Dilinizi rahatça konuşamayan müşteriler ile iletişimde, net bir şekilde hedefinize ulaşmanın zor olacağını göreceksiniz.

Tercümanlar, iletişimi kesintisiz bir şekilde kolaylaştırabilir, böylece herkes rahatlıkla fikirlerini dile getirir ve gerçek bir anlaşma yapılabilmesi için iletişim sıkıntılarının hafifletilmesine yardımcı olur.

İş hedefleri, yer, gündem ve katılımcı sayısı gibi bilgiler önemlidir.​
Ardıl ve Simultane Sözlü Tercüme 

Toplantılarınızda, iş görüşmelerinizde ve özel görüşmelerinizde güvenebileceğiniz bir iş ortağı, işinizi kolaylaştırır ve kurumsal prestijinizi artırır.

 

Bu nedenle, toplantılarınızın bir parçası olarak tercümanlık hizmetini dahil etmek için çalışmanızı yapınız.

Bilimsel konferanslar, ürün lansmanlar, müzakereler, seminerler, delege ziyaretleri, yönetim kurulu toplantıları, basın toplantıları ve eğitim oturumları gibi her tür toplantı olabilir.

Güvenebileceğiniz bir iş ortağı...

FUAR TANITIM TERCÜMANLIĞI

Seçici araştırmalar sonucunda belirlediğimiz fuar ve organizasyon tercümanlarımız, daima güler yüzlü, prezantabl, hedef dile hakim ve alanında deneyimlidir.

 

Yer aldığınız fuarlarda tercümanlarımız standınızdaki ürünlerinizi, hizmetinizi her ne olur ise, katıldığınız şirketinizin profiline ve sunumunuza uygun şekilde sunacak, en iyi izlenim verecek ve yabancı müşterilerinizle doğru iletişimde olmanızı sağlayacaktır.

 

Tercümanlarımız fuar tarihinden bir hafta öncesinden sizlerle yapacağımız koordine ile firmanız hakkında çalışmalarını yapıp, görev alacağı fuar günlerinde ise, firmanızın tanıtımını ve müşteri ilişkilerini en iyi şekilde yerine getirecektir.

 

​Tercüman ekibimiz profesyonel, çalışkan, güler yüzlü ve başarılı insan ilişkileriyle yabancı ziyaretçilerinize en iyi hizmeti verip, olumlu bir intiba bırakacaktır.

bottom of page