top of page

Gürcüce

Hintçe 

Hırvatça

Hollandaca 

İngilizce 

Almanca 

Arapça 

Azerice 

Arnavutça 

Boşnakça 

Bulgarca 

Çekçe

Çince

Danca

Ermenice 

Estonca

Farsça 

Fince 

Flemenkçe 

Fransızca

İbranice

İspanyolca 

İsveçce 

İtalyanca 

Japonca 

Kazakça 

Kırgızca 

Korece 

Latince 

Lehçe 

Letonyaca 

Litvanyaca

Macarca 

Moğolca 

Moldovca 

Norveççe 

Osmanlıca 

Özbekçe 

Portekizce 

Rumence

Rusça 

Sırpça 

Slovakça 

Tacikçe

Türkmence

Ukraynaca

Uygurca

Yunanca

TERCÜMANLIK HİZMETLERİ

Belkadil Uluslararası Çeviri ve Yabancı Dil Ofisi 
 

İngilizce, Rusça, Arapça, Farsça, Almanca, Çince, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca ana dillerinde ve Bulgarca, Azerice, Romence, Özbekçe ve diğer dillerde Profesyonel Çeviri Yönetimi

Yazılı çeviri işlemleri kapsamında, ana dillerinde ve diğer dillerdeki içerikler; 

Resmi, hukuki, ticari ve teknik çalışma alanlarına ayrılarak, metin içerik çevirisi ve son okuma yapılarak yeminli tercümanlar tarafından hazırlanmaktadır.

 

Yurtdışı belge tercüme işlemleri kapsamında;  tasdikli yeminli çeviri, noter onaylı tercüme ve apostil onayları yapılmaktadır. Bu tür belge işlemleri planlı şekilde icra edilir ve teslim sürelerine azami riayet edilir.

* Yurtdışına giden veya gelen belgelerin, hukuki olarak uluslararası geçerliliğinin sağlanması kapsamında bilgilendirmeler yapılmaktadır.

 

Belkadil, sözlü ve yazılı çeviri alanındaki çalışmalarında, yabancı dil bilgi ve tecrübelerini etkili ve güvenli şekilde kullanmaktadır.

 

Belkadil, güvenilir kaynaklar kullanmakla beraber, çeviri ve yabancı dil alanında çalışan tüm personel ve iş ortakları ile  “gizlilik sözleşmesi” yapmaktadır.  Veri güvenliği ön planda tutulmaktadır.

Teknik içerikler,  Resmi Belgeler, Ticari Dökümanlar, Gümrük Belgeleri,  Sözleşmeler, Teklifler, Bankacılık, Finans işlemleri, Uluslararası Taahhütler, İhaleler, Toplantı Tutanakları, Raporlar, Fizibiliteler, Araştırmalar gibi belge, içerik ve yazışmalarınız alanında uzman tercümanlar tarafınında planlı şekilde işleme alınır. 

"Belkadil Yabancı Dil Çözüm Ortağınız"

bottom of page